3232
پس از کسب دو عنوان برتر توسط دانشگاه رازی در جشنواره جایزه ملی ثریا

تقدیر ریاست دانشگاه از افتخارآفرینی امور بین الملل در سال 1402

پس از کسب دو عنوان برتر توسط دانشگاه رازی در جشنواره جایزه ملی ثریا، مرکز کنسولی برتر و مرکز آزفای برتر، ریاست دانشگاه طی مراسمی از مجموعه بین الملل دانشگاه تقدیر نمود.


 

آخرین جلسه شورای دانشگاه در سال ۱۴۰۲، امروز شنبه ۲۶ اسفند ماه به ریاست دکتر محمدنبی احمدی در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.

در آغاز این نشست، حجت‌الاسلام والمسلمین عباسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه مبارک رمضان، در سخنانی اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان، در‌های بهشت باز است و همگان باید مراقب باشیم که مبادا دست خالی از این ماه بیرون برویم و دعا کنیم که این در‌های رحمت بسته نشود.


 

در ادامه، دکتر محمدنبی احمدی رئیس دانشگاه رازی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه ضیافت الهی، در سخنانی اظهار داشت: إن شاءالله همه ما توفیق بهره‌مندی از ماه پرفیض رمضان را داشته باشیم و از لحظه لحظه‌های نورانی و معنوی این ماه عزیز نهایت استفاده را ببریم.

دکتر احمدی همچنین با اشاره به برکات ماه مبارک رمضان افزود: حضرت آیت الله جوادی آملی تعبیر بسیار زیبایی از ماه مبارک رمضان دارند و می‌فرمایند: "ماه مبارک رمضان ماه رسیدگی به صورت حساب‌های معنوی انسان‌ها است". این تعبیر پرمعنا و قابل تأمل است چرا که در لیالی قدر نیز سرنوشت انسان تعیین می‌شود.


 

رئیس دانشگاه در ادامه با اشاره به تلاش‌ها و اقدامات ارزشمند صورت گرفته در دفتر همکاری‌های علمی بین الملل دانشگاه اظهار داشت: مرکز آزفا پس از اخذ مجوز در سال ۱۴۰۲ در جشنواره ملّی ثریا به عنوان مرکز برتر شناخته شد، همچنین دفتر کنسولگری دانشگاه نیز با تلاش و همت عزیزان این مجموعه، عنوان برتر کشور را کسب کرد که جای قدردانی دارد.


 

در پایان جلسه، با حضور ریاست دانشگاه از کارکنان دفتر همکاری‌های علمی بین‌الملل دانشگاه رازی به پاس تلاش‌های صورت گرفته و کسب رتبه‌های ارزشمند در جشنواره ملّی ثریا تقدیر به عمل آمد.
 


شناسه : 13237595